Shinryaku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A föld immáron 20 éve két részre van osztva. Az idegenek részére, ahol az embereket rabszolgának tartják, és az emberek részére, akik meggyötörten és egyre kevesebben védekeznek.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bern utcái

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Taichou
Admin
Taichou


Posts : 105
Join date : 2009. Dec. 29.
Age : 35

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue20000/20000Bern utcái Empty_bar_bleue  (20000/20000)
Pénz: Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 23, 2010 8:45 pm

Tekintve, hogy ez itt emberek általuralt terület, itt legtöbbször emberi oldalon álló játékosok találkoznak. Az idegenek még álcájukban sem nagyon tudnak közlekedni, tekintve, hogy nagy részüknek ismerik az arcát.
Vissza az elejére Go down
https://shinryaku.hungarianforum.net
Meiso naside Ryoshi

Meiso naside Ryoshi


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 22.

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue1000/2000Bern utcái Empty_bar_bleue  (1000/2000)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 1:35 pm

Egy ideje már gondolkodom egy kis nyaraláson, ám a sok könyvelői munka közben nem volt sok szabadidőm, így egyre csak halogattam és halogattam a dolgot. Végül januárban végre lett elég szabad időm, ahhoz hogy elutazzak Svájcba. Nem terveztem sok időt itt maradni, úgy három napra gondoltam. Az első napon megnéztem mindenféle látványosságot, éjszaka pedig aludtam egy jót a szállodában. Reggel, miután felkeltem először elmentem zuhanyozni, a langyosnak mondható vízcseppek a testemet "ostromolva" tisztították meg a nem túl sok piszoktól. A kis zuhanyzás után, megtörölköztem, majd elmentem reggelizni az ebédlőbe. Egy igazán szemrevaló nőcske volt a pincérnőm. Úgy döntöttem felszedem erre a két napra, szerencsére nem telt sok időbe, hála annak hogy hallottam minden egyes gondolatát. A kis udvarlás után tettem egy kis sétát az utcákon, semmi érdemes nem történt, ám egyszer csak egy furcsa alakot vettem észre. A gondolatai arról árulkodtak, hogy egy afféle hőssel van dolgom. Különösebben nem érdekelt, hogy mit akar csinálni, mégis úgy döntöttem ezt a kis tömeget kihasználva követem, mégis hova tart. A fickó biztos nem kezdő, így nem tarthat sokáig felismernie, hogy valaki követi, de amíg csak lehet, addig csöndesen a nyomában maradok. Utunk közben több idegennek a gondolatát is hallottam, de úgy döntöttem most inkognitóban maradok és követem ezt a fura fazont.
Vissza az elejére Go down
Jake Anderson

Jake Anderson


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 35

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue300/750Bern utcái Empty_bar_bleue  (300/750)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 1:52 pm

Reggel szinte, minden ugyanúgy telt, mint minden nap. Mivel hétvége volt, így a helyi laktanyába sem kellett bemennie. Most, hogy még nincs háború, eléggé unalmas minden. Ám azért a feszültség egyre inkább nő, ahogy a békekötés határideje közeledik. Nem kell gondolatolvasónak lenni, hogy ezt érezhesse. Az emberek feszültségétől csak úgy vibrál a levegő. Az őrjáratok is egyre sűrűbbek. A hírszerzés szerint az őrjáratok száma az idegeneknél is növekszik.

Majd mivel neki is enni kell, így lemegy vásárolni a városba. Felkap valami utcai ruhát a nanopáncél fölé, majd a hátizsákot is felveszi. Pénztárca, kommunikátor. Minden megvan. Majd kilép az utcára. Egy jó ideig semmi nem történik. Halad a célja felé az emberek között. Hamarosan azonban kiszúr valakit. A fehér haj eléggé feltűnő és már bizony jó ideje halad vele együtt. Nem tudja, hogy vajon tényleg őt követi, vagy csak erre van dolga.

Így hát le is teszteli a fickót. Meg-megáll véletlenszerűen egy-egy kirakatnál, vagy bemegy néhány üzletbe. Felesleges kerülőket tesz egy-két háztömb körül. Ha még az árnyéka mindig mögötte van, akkor le ül egy kávézónak a teraszára és ránéz az idegenre.
Vissza az elejére Go down
Meiso naside Ryoshi

Meiso naside Ryoshi


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 22.

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue1000/2000Bern utcái Empty_bar_bleue  (1000/2000)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 2:05 pm

Azt vettem észre, hogy a fickó nem akar üldözési mániásnak látszani, így le akart tesztelni. Ehhez még a gondolatolvasó képességem sem kellett használnom, hogy tudjam. Minden esetre belementem a "játékba". Több boltba is bement és meg-meg állogatott útja közben. Talán még hasznomra válhat ennek a férfinek a barátsága, valamicske erő rejlik benne, legalábbis remélem. Végül egyszer csak leült egy kávézó teraszára és felém fordult. Kérdőn nézett rám, biztos kíváncsi arra, hogy ki vagyok és miért követem. A legjobb az lesz, ha úgy teszek mintha ember lennék, akkor talán több esélyem van a bizalmának az elnyerésére, mint ha bevallanám neki, hogy egy idegen bolygóról érkeztem. Kezemet felé nyújtottam, arcomra mosolyt próbáltam erőltetni, de inkább egy grimasz sikeredett, mint mosoly, így inkább a szokásos lenéző tekintettel és mosolytalan arccal szólaltam meg.
- Az emberek úgy hívnak " Meiso naside Ryoshi" elárulnád nekem, hogy téged hogy hívnak. - Nem tudtam, hogyan fog reagálni a nevemre, hiszen a világ egyes tájain ezt a nevet, úgy ismerik, mint az embert aki legalább ötven idegennel végzett, ami szinte rekordnak számít, hiszen az emberek közül senki nem végzett még túl sok idegennel, annál is inkább hiszen emberi alakjukban csak én tudom őket megkülönböztetni őket az emberektől. Ki tudja talán ez a fickó is ismer engem, vagyis a nevemet, de ez koránt sem biztos...
Vissza az elejére Go down
Jake Anderson

Jake Anderson


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 35

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue300/750Bern utcái Empty_bar_bleue  (300/750)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 2:26 pm

Hát a fickó követett és nem is tartotta fel sokáig a látszatot, hisz megállt az asztalánál. Erre egy kicsit felvonta a szemöldökét.

- Mit akarhat ez tőlem.

Gondolja, majd bizalmatlanul méregetni kezdi az előtte álló idegen embert. Majd a felé nyújtott kézre és a kissé rakoncátlankodó arcizmokra néz. Az ő arcán az izmok nem igazán mozdulnak, csupán szenvtelenül és hideg tekintettel néz ő is a lenéző tekintetbe. Állja a nézést. A név hallatán csupán bólint egyet. Hírszerzési jelentésekben olvasott róla.

- Mit akarsz tőlem?

Kérdi meg, majd kihozzák a teáját, amit az előbb rendelt. A meleg tea illata kicsit érezteti az illatát, majd belekortyol. Jóleső érzés, ahogy a meleg lé végigfolyik a torkán. Ám ez csupán egy pillanat erejéig látható az arcán. Közben a másik arcát nézi és várja, hogy leüljön.
Vissza az elejére Go down
Meiso naside Ryoshi

Meiso naside Ryoshi


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 22.

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue1000/2000Bern utcái Empty_bar_bleue  (1000/2000)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 2:35 pm

Kérdésén kicsit én is elgondolkodtam, tényleg, mit is akarok tőle. Mégsem mondhatom azt, hogy ki akarom használni az erejét, hiszen az nyilván nem a legjobb látszatot kelti. Valamit gyorsan ki kell találnom, hisz ha nem felelek az csak még nagyobb gyanút keltene a férfiben. Gyorsan feleltem neki.
- Csak ismerkedni szeretnék, tudod érdekesnek tűnsz. - Feleltem a fickónak, majd egy kérdést tettem fel neki. - Megtudhatom a neved? - A mosollyal meg se próbálkoztam már, hanem inkább leültem én is. Egyenlőre még nem terveztem, hogy iszok itt valamilyen kávét, de megeshet, hogy mégis. Most még inkább megvárom a fickó válaszát, na meg kicsit kutatgatok a fejében, hogy pontosan mit is gondol rólam. Szememet becsutam, majd a szemben ülő csávóra koncentráltam, hogy halljam minden egyes gondolatát, amire most gondol...
Vissza az elejére Go down
Jake Anderson

Jake Anderson


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 35

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue300/750Bern utcái Empty_bar_bleue  (300/750)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 2:58 pm

A férfi válaszára csupán felvonja a szemöldökét és kortyol egyet a teából. Ezt követően lerakja a kis csészére és összekulcsolja a kezét. Közben elkezdi az utcát pásztázni. Kíváncsi, hogy vajon egyedül van-e a ficsúr. Még, hogy ismerkedni. Na ne röhögtessen már. Valami kevésbé átlátszó dumával jöjjön.

- Akkor keressen másvalakit az ismerkedéshez, … uram.

Szól rá kicsit más hangnemben, mint eddig. Kicsit talán gúnyos felhang is keveredett a szavaiba. Nem bízik meg senkiben és van egy olyan sejtése, hogy az illető „úr” nem a nőket kedveli. Hát akkor keressen mást, úgy is vannak jó páran az utcán. Majd ismét kortyol egyet a teájából és várja, hogy végre lekopjon a fickó.
Vissza az elejére Go down
Meiso naside Ryoshi

Meiso naside Ryoshi


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 22.

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue1000/2000Bern utcái Empty_bar_bleue  (1000/2000)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 3:18 pm

A fickó gondolataiban egy kissé abszurd dolgot találtam, de ez hidegen hagyott. Válasza után, úgy döntöttem valahogy bebizonyítom neki, hogy nem a saját nememet szeretem. Őszintén szólva ez nem volt elég könnyű feladat, hiszen alig volt nő a közelben, ráadásul ha lett is volna, nem biztos hogy rövid idő alatt fel tudtam volna szedni. Ekkor megcsördült a telefonom. Samantha volt az, a pincérnő, akit reggel szedtem fel. Talán valami baja lehett a programmal, lehet hogy akkor pont túlórázni akar vagy valami. Esetleg csak beszélni szeretne velem. Ám van egy kis probléma, a telefonon keresztül minden bizonnyal nem működik a gondolatolvasásos technikám, így teljesen magamra vagyok utalva. Na mindegy, nézzük a medvét, olyan rosz csak nem lehet.
- Szia Samantha bébi! - Mondtam a telefonba, majd az édes hangján azt mondta, hogy nem tudott asztalt foglalni a megbeszélt helyre, mert ma estére túl sok a vendég. - Figyelj, nem lenne jobb inkább egy kávézó, mondjuk a ... - Gyorsan megnéztem a cégtáblát, majd megszólaltam. - Ferrero kávézó? - Szerencsére helyeslő választ kaptam a hallókészülék másik végéből, majd a pincérért intettem. - Foglaltasson le egy asztalt két főre "Meiso" néven este 7-re. - Mondtam, majd "kisebb" összegű pénzt nyomtam a pincér kezébe. - Tudod be kell vallanom valamit, én már rengeteg idegennel végeztem, de kezdenek egyre többen lenni ezen az oldalon és egy segédre volna szükségem ...
Vissza az elejére Go down
Jake Anderson

Jake Anderson


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 35

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue300/750Bern utcái Empty_bar_bleue  (300/750)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 10:42 pm

Úgy tűnik a szavai csak elértek valami hatást, hisz az hírtelen keresni kezdett valamit. Igazán nem érdekli, csupán kortyol még egy korty teát a bögréből és mély hallgatásba merül. Majd szépen sorba veszi, hogy mit is kell vennie a boltban mára. No meg, hogy holnap megint munka és ismét mehet ki a határra.
Ekkor csörren meg a telefon és valami Samantha-val kezd el beszélni.
- Szóval lehet, hogy nem meleg. Érdekes.
Gondolja magában, mialatt az asztalt foglal magának. Majd hírtelen témát vált. A szavakra kicsit felvonja a szemöldökét és az egyik arcizma is vészjóslóan megrándul. Rossz témát választott az idegen.
- Még legalább egy évig béke van. Nem áll szándékomban hamarabb kirobbantani egy háborút. Úgyhogy, ha emiatt kerestél meg, akkor kopjál le, de sürgősen.
No persze szó se róla, ő is megölne egy párat, mint ahogy már meg is tette. De az parancsra volt és nem pedig azért, mert épp jó kedve volt. A hadsereg eléggé megköti ezen a téren az alkalmazottai kezét.
Vissza az elejére Go down
Meiso naside Ryoshi

Meiso naside Ryoshi


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 22.

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue1000/2000Bern utcái Empty_bar_bleue  (1000/2000)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzomb. Jan. 30, 2010 10:59 pm

A kérdésemre a fickó a békére hivatkozva elutasított. Ám gondolataiban kutatva, azt véltem felfedezni, hogy igen is végezne egy-két idegennel. De parancs nélkül nem nagyon akar cselekedni. Konkrétan nem tudtam, hogy mégis mit kezdjek a fickóval, de biztos voltam benne, hogy meg fogom valahogy győzni, hogy csatlakozzon hozzám.
- Úgy gondolod az idegenek, akik kezdetben a szövetségeseink voltak be fogják tartani a szavukat? A fél világ már az övék és nem tudni, hogy mikor döntenek úgy, hogy az átmeneti biztonságérzetünket kihasználva megtámadnak bennünket. - Hogy kicsivel jobb színben tűnjek fel még hozzá tettem egy dolgot. - Természetesen a békét nem én karom megszegni, de úgy gondolom jobb felkészülni egy-két erősebb embernek a vészre. - Úgy gondoltam, hogy ezek után már minden a jellemén áll, így kicsit tovább kutakodtam az elméjében és próbáltam minden egyes gondolatot elcsípni.
Vissza az elejére Go down
Jake Anderson

Jake Anderson


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 35

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue300/750Bern utcái Empty_bar_bleue  (300/750)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptyKedd Feb. 02, 2010 12:55 pm

A vele szemben ülő fickó szavaira elgondolkodik. Ebben bizony igaza van. Hisz még segítettek is az idegeneknek és miután sikerült leverni a lázadást, az emberiségre támadtak. Így hát komoly dilemma előtt találta magát. Hisz jó lenne, ha az emberiség vihetné be azoknak a férgeknek az első jobbegyenest, de akkorát, hogy azok beleszédüljenek.
- Gondolkodom rajta. – mondja végül, mivel még nem jutott dűlőre a kérdésben. – Adhatna valami elérhetőséget.
Fejezi be a mondatot és a teát is utána. Legalább lesz ideje kicsit utánajárni a fickó kilétének is. Nem ostoba ő, hogy csak úgy fejest ugorjon egy ilyen veszélyes vállalkozásba egy vadidegennel. Nevet akárki készíthet magának a mai világban.
Vissza az elejére Go down
Meiso naside Ryoshi

Meiso naside Ryoshi


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 22.

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue1000/2000Bern utcái Empty_bar_bleue  (1000/2000)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptyKedd Feb. 02, 2010 3:14 pm

A velem szemben ülő férfi, végül kezdett meggyengülni, abban a hitében, hogy nem akar velem szövetséget kötni. Elérhetőséget kért tőlem, ám gondolataiból tudtam hogy valójában kutatni szeretne utánam. Végül is, minden egyes emberek által irányított helyen, ahol találhat rólam valamit, jó színben vagyok feltüntetve, így ez akár a hasznomra is válhat. Ilyenkor örülök a legjobban annak, hogy az embereket milyen könnyű is átverni, ha nem lenne az a sok idegen legyilkolása, akkor nyilván egy nagy senki lennék, de szerencsére nem az vagyok. Bár a bizalom, nem lesz túl nagy köztünk, abban biztos vagyok, hogy ha az emberek által írt dolgok alapján akar megítélni, akkor szinte biztos az ajánlatom sorsa.
- Csak egy ilyen kártyával tudok szolgálni, bár a lakhelyem miatt minden bizonnyal nem sűrűn fogunk találkozni, úgy gondolom valahogy meg tudom szervezni, hogy tudjunk találkozgatni. - A kis papíron, a nevem és foglalkozásom volt látható az egyik fotóm alatt. Továbbá rajta volt a lakcímem (Moszkva - Temhar út 13), a telefon és faxszámom (+7 526458). Ha minden igaz, akkor a kis beszélgetésünk után, otthon az első dolga az lesz, hogy rám keres a neten, ahol hála a hosszadalmas munkáimnak csakis olyan dolgot fog olvasni rólam, ami számára jó színben tüntet fel. Szerencsére az UNA is csak jót tud rólam írni, hisz rengeteg kémkedési akciót hiúsítottam meg.
Vissza az elejére Go down
Jake Anderson

Jake Anderson


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 24.
Age : 35

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue300/750Bern utcái Empty_bar_bleue  (300/750)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:44 pm

A felé nyújtott kártyára néz, majd elveszi. Kicsit áttanulmányozza, majd a találkozásra csupán mordul egyet. Őt aztán ez aztán nem nagyon zavarja, de ha találkoznak az sem baj. Majd a ráírt adatokat is megnézi és zsebre vágja a dzsekijébe. Ő nem ad semmiféle elérhetőséget.
- Nos nekem még dolgom volt. Viszlát.
Köszön el röviden a szemben ülő fura fazontól. Ott is hagyja a teának megfelelő végösszeget és feláll. Majd rövidesen bele is vész a hömpölygő tömegbe. Közben a gondolatai már visszatértek a megszerzendő termékekre.
Vissza az elejére Go down
Meiso naside Ryoshi

Meiso naside Ryoshi


Posts : 10
Join date : 2010. Jan. 22.

Karakter információ
Tapasztalat:
Bern utcái Left_bar_bleue1000/2000Bern utcái Empty_bar_bleue  (1000/2000)
Pénz: 5000 Euró
Képességek:

Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái EmptySzer. Feb. 03, 2010 10:26 pm

A férfi megszemlélte a kártyát, majd elrakta a dzsekijébe. A férfi nem adott semmilyen elérhetőséget, amin nem is csodálkoztam. Nekem bőven elég, ha ő tudja, hogy én ki vagyok. Nekem elég annyi, ha tudom melyik városban él, utána a gondolatkutatással könnyűszerrel megtalálom. A férfi felállt a székéből majd megszólalt.
- Nos nekem még dolgom volt. Viszlát. - A megfelelő összeget maga után hagyva a hömpölygő tömegbe vetette magát. Egy ideig még követtem a gondolatait, majd egyre halkabban és halkabban hallottam gondolatait. Aztán egyszer csak teljes csend lett. Nyilván kiment a gondolatolvasásom területéből.
- Azt hiszem ideje lesz nekem is visszamenni a szállóba. - Avval a tudattal hagytam el ezt a helyet, hogy ma még vissza fogok térni ide, ám nem ilyesféle ügyben, hanem egy hölggyel fogok randizni, ami jután érdekesebb dolgok is történhetnek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bern utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bern utcái   Bern utcái Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bern utcái
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Berni Egyetem/Universität Bern
» Stadttheater Bern (Berni Városi Színház)
» München utcái
» São Paulo utcái
» Isztambul utcái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shinryaku :: Játéktér :: Ázsia-Kelet és Közép Európa- Ausztrália :: Svájc :: Bern :: Utcák-
Ugrás: